Ontdek de beste versie van jezelf

Work hard. Play hard.

Missie – wie zijn wij?

De wereld om ons heen verandert razendsnel. We moeten niet harder, maar slimmer werken en hier hebben we helden bij nodig. Talent dat anders durft te denken en niet bang is om tegen de status quo in te gaan. Akkodis Academy staat voor dit talent, ondersteunt en daagt hen uit om op persoonlijk en vakinhoudelijk vlak elke dag weer het beste uit zichzelf te halen.

Visie

Met een volledig op maat gemaakt traineeship en een passende opdracht bij één van onze opdrachtgevers, gaan we samen aan de slag met de persoonlijke ambitie van het talent. Wat er op het CV staat, vinden wij niet zo belangrijk. Wij willen dat zij groeien, al hun talenten benutten en zichzelf uitdagen erachter te komen waar zij minder goed in zijn. En dit doen wij graag op onze eigen passionele manier.

24 helden die samen een berg werk verzetten

360 telefoontjes gemiddeld
per dag

201 consultants dagelijks
aan het werk

Samen met onze opdrachtgevers zoeken wij de beste oplossing

Het waarmaken van onze missie en visie doen wij niet alleen! Al jarenlang werken wij samen met trouwe opdrachtgevers. Waar zij zich richten op hun core business, ondersteunen wij hen bij het op lange termijn verjongen, vernieuwen en verduurzamen van hun organisatie.

Ontmoet de mensen die dit
allemaal mogelijk maken

Akkodis Academy Kris

Kris Hoornick
National Sales & Account Director
06 – 30 45 87 23
kris.hoornick@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Gerrie

Gerrie Nijenhuis
Commercieel assistent
033 – 460 00 20
gerrie.nijenhuis@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Martijn

Martijn Dankaart
Sr. Account Manager Public Noord-Holland
06 – 53 65 79 53
martijn.dankaart@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Nigel

Nigel Michels
Account Manager Public Drenthe, Overijssel, Friesland & Groningen
06 – 30 58 97 58
nigel.michels@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Jesse

Jesse Teeuwen
Account Manager Public Gelderland & Utrecht
06 – 20 63 31 68
jesse.teeuwen@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Thijs

Thijs Vink
Account Manager Public Zuid-Holland & Zeeland
06 – 28 17 13 26
thijs.vink@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Tim

Tim Wieman
Account Manager RPA
06 – 13 54 69 56
tim.wieman@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Max

Max Roos
Business Analist RPA
06 – 28 90 61 80
max.roos@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Janneke

Janneke Mulder
Sr. Talent Manager
06 – 12 74 31 94
janneke.lozeman@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Michelle Haak

Michelle Haak
Talent Acquisition Specialist
06 – 82 40 10 05
michelle.haak@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Nick

Nick van der Ven
Talent Acquisition Specialist
06 – 28 17 11 17
nick.van.der.ven@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Mijke

Mijke Heunen
Talent Acquisition Specialist
06 – 36 55 95 67
mijke.heunen@akkodisgroup.com

Akkodis Academy Mirte

Mirte Bouter
Talent Acquisition Specialist
06 – 43 44 60 51
mirte.bouter@akkodisgroup.com

Ben jij onze held van morgen?

Of je nu je hele carrière al voor jezelf hebt uitgestippeld, of juist nog op zoek bent naar wat je wilt:
ons doel is samen met jou te onderzoeken wat bij jou past.